Herečka a speváčka Dáša Mamba Šarkozyová pred pár mesiacmi potešila všetkých fanúšikov správou o svojom tehotenstve. Momentálne sa tak nastávajúca mamička naplno venuje prípravám na blížiaci sa pôrod. S partnerom Tonym Poruchom ale rozhodne nie sú nijaký tuctový pár. Svedčí o tom aj exkluzívne video, v ktorom sa budúci rodičia poriadne odviazali!

Mladá hviezda, ktorá je známa pod prezývkou MAMBA DASHA, nezaháľa ani v tehotenstve. Namiesto odpočívania a kľudu si radšej kráti dlhé chvíle tanečnými choreografiami. A to nie len takými hocijakými! Obľúbený párik „Poruchovci“ sa pridal k rozširujúcej sa skupine, ktorá sa zapojila do nákazlivej LEVEL UP výzvy – ich spoločný potomok sa určite môže tešiť na zábavných a veselých rodičov 🙂

mamba tony porucha tehotna

Zdá sa, že táto tanečná výzva už doslova pohltila všetky slovenské celebrity. No choreografiu s tehotnou aktérkou sme tu ešte nemali! Ako to dopadlo, si môžete pozrieť v nasledujúcom videu. Speváčka spolu so svojím tanečným aj životným partnerom predviedli skutočne nevídaný výkon, ktorý sa okamžite stal hitom Instagramu.

 

Zdroj/ Foto/ Video: Instagram