Ak by ste si mysleli, že po Natalii Oreiro dnes neštekne ani pes, mýlili by ste sa. Herečka je stále populárna, natáča filmy a obrovskú fanúšikovskú základňu má napríklad aj v Rusku. 19. mája oslávila svoje 40. narodeniny a my sme si len uvedomili, že s pobláznenou „Milagros“ starneme aj my. :)

Ak máte okolo tridsiatky, argentínsku krásku menom Natalia Oreiro vám nemusíme predstavovať. Herečka bola kedysi vzorom pre mladé dievčatá a jej plagáty si nad posteľ lepili nielen chlapčenskí obdivovatelia. Včera oslávila 40. narodeniny, a aj keď by sa mohlo zdať, že časy najväčšej slávy má už za sebou, nie je to tak celkom pravda.

Kariéra rodenej Uruguajčanky sa začala v seriáli „90-60-90 modelos“, neskôr nasledoval „Ricos y Famosos“. Postupom času si ju všimli aj filmoví producenti a ponúkli jej úlohu v snímke „Un Argentino en Nueva York“, ktorý bol taký úspešný, že v prvom týždni porazil aj Titanic.

Srdcia divákov si však získala až prelomovou úlohou neposednej a veselej slúžky Milagros. Telenovela „Divoký anjel“ sa vysielala v 27 krajinách sveta. Slovenské televízie nám ponúkli aj ďalšie seriály – Kachorra a Rany z lásky, kde si jej partnera opäť zahral Facundo Arana.

Momentálne žne úspechy s filmom „Gilda: Neľutujem túto lásku“ o speváčke, ktorá tragicky zahynula ešte v roku 1996. Natalia je stále krásna, ženská, príkladne sa o seba stará a mnoho rovesníčiek jej môže prirodzenú krásu len závidieť. :)

Foto: Twitter