Ikonická hviezdička Selena Gomez zažíva veľký návrat na hudobnú scénu, kedy sa po psychických problémoch a pobyte v liečebni pokúša o obnovenie úspešnej kariéry. Pri pohľade na krásku je jasné, že je už z najhoršieho vonku – málokto by ale čakal, že aj v slovenskom šoubiznise sa zjaví tvár nápadne pripomínajúca práve americkú mega star.

Populárna speváčka a herečka v jednej osobe si srdcia publika získala krehkým prejavom a prirodzeným ženským šarmom. Bývalá láska idola Justina Biebera ale v uplynulom období musela prekonávať vážne problémy súvisiace s fyzickými i emocionálnymi ťažkosťami.

Selena má však pre fanúšikov radostné správy – po náročnom období vydala nový hit a aktuálnym zjavom doslova vyráža dych. Krásnou tváričkou ako z titulnej strany časopisu sa ale môže pochváliť aj obľúbená Slovenka Lucia Gachulincová.

Bývalá účastníčka markizáckej reality show Farma, známa pod prezývkou Lula, totiž najnovšou snímkou ľudí poriadne ohúrila. Priaznivcom šikovnej milovníčky make-upu tak neunikol jeden podstatný detail. ,,No úplná Selena,“ ozvala sa nadšene jedna z komentujúcich.

Lula

,,Úplná Selena Gomez. Ja som sa aj čudovala, že odkedy ju sledujem,“ ostala v nemom úžase ďalšia. Pôvabná ex-farmárka s perfektne upravenou vizážou a originálnym stylingom sa stala stelesnením dokonalej ženskej krásy, čo jej obdivovatelia dali patrične najavo, pričom zároveň vyzdvihli jej neuveriteľnú podobu so slávnou americkou hviezdou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Lula Gachulincova

Zdroj: Instagram/llnzz | Foto: Instagram/llnzz, Selenagomez