Playmate Zuzana Plačková, naša instagramová kráľovná, svojím životným štýlom rozdeľuje verejnosť na dva tábory – na fanúšikov a hejterov. Často sa vyjadruje priamo, tak ako jej „ústa narástli“, a tým mnohokrát vyvoláva vášnivé diskusie na sociálnych sieťach i v médiách. Tentokrát však do sveta vypustila niečo, s čím budete súhlasiť aj vy!

Zuzana Plačková, neprehliadnuteľná postavička slovenského šoubiznisu a vášnivá instagramová prispievateľa, zverejnila svoj názor na detstvo v dnešnom svete v porovnaní so sladkým detstvom v 90-tych rokoch. „Ďakujem za detstvo bez mobilu, počítaču. Pamätáte si podaktoré jak ja, že sme skákavali gumu? Alebo hrali vybíjanú alebo kto pozná hru krvavý dedko ešte spal. Myslím že najkrajšie detstvo sme mali ❤️.“ Zuzka, s tvojím názorom sa absolútne stotožňujeme!

Podľa fotografie, ktorú zverejnila na Instagrame, je niekde v duši stále malým dievčatkom, ktoré sa teší z maličkostí, rovnako ako mnohé z nás! „Milujem balóny, vždy si vyberám ten najkrajší ako všetci. No keby to môžem porovnať, keď som bola decko boli oveľa krajšie postavičky ako teraz. To kde sú tie pekne rozprávky o princeznách? Alebo Barbie? Teraz je dajaká Maša a medveď, toto mi vysvetlite – jakože dievčatko oblečené za babku to teraz je novodobá Barbie pre dievčatká? Či Jako? ?,“ zamyslela sa playmate.

Plačková v zábavnom parku.

Manželia vo viedenskom Prátri

Plačková v zábavnom parku.

Zdroj/Foto: Istagram