Kolumbijský seriál Skrytá vášeň patrí medzi najznámejšie telenovely, aké sa u nás vysielali, veď bratov Reyesovcov a sestry Elizondové si zamilovalo množstvo divákov po celom svete. Ako sa však zmenila najmladšia sestra, divoška Jimena? Pri pohľade na jej aktuálne fotografie nebudete veriť, že od natáčania seriálu ubehlo už neveriteľných 14 rokov! Ona totiž zrejme zastavila čas!

Kolumbijská herečka Paola Rey (37) si v roku 2003 zahrala v telenovele Skrytá vášeň Jimenu Elizondovú. Krásna herečka mala v čase nakrúcania iba 24 rokov, no už vtedy si získala vďaka postave neskrotnej a tvrdohlavej Jimeny množstvo divákov po celom svete. Skrytá vášeň však nebola Paolinou prvou hereckou skúsenosťou – pred kamerami stála už v roku 1996. Naposledy ju diváci mohli vidieť v kolumbijskom seriáli Pohotovosť.

Len ťažko uveriť tomu, že na aktuálnych fotografiách je tá istá žena, ktorá hviezdila v telenovele pred 14 rokmi. Paola totiž vyzerá lepšie ako pred rokmi! Bez nánosov líčidiel vyzerá ako nežné dievčatko a jej skutočný vek by jej hádal málokto.

V telenovele sa do seba bratia Reyesovci a sestry Elizondové zamilovali.
V telenovele sa do seba bratia Reyesovci a sestry Elizondové zamilovali.

Dnes je z Paoly okrem herečky aj mama na plný úväzok. S manželom Juanom Carlosom Vergasom (42), s ktorým sa spoznala pri nakrúcaní seriálu Montecristo, má 4-ročného synčeka Olivera. Šťastný pár nedávno oslávil 7. výročie svadby.

Jimena, Norma a Sara Elizondové.
Jimena, Norma a Sara Elizondové.

Takto si herečku pamätáme zo seriálu Skrytá vášeň

A takto vyzerá krásna Paola Rey dnes

Uverili by ste, že táto žena má 37 rokov?
Herečka vyzerá s jemným make-upom stále ako dievčatko.

S manželom Juanom oslávili 7. výročie.
S manželom Juanom oslávili 7. výročie svadby

Foto: Instagram, Facebook, Moviefon.com, Tumblr