Hollywoodsky herec Robert Pattinson, ktorý pobláznil dievčatá po celom svete ako hriešny upír Edward, nebol ani v mladosti žiadnym anjelikom. Popri štúdiu na strednej škole si privyrábal naozaj netradičným spôsobom. Toto by ste od neho pravdepodobne nečakali!

Robert Pattinson nebol počas svojich študentských čias žiadnou výnimkou a ako jeho rovesníci, aj on si sem tam privyrábal nejaké peniaze. Zaujímavý je ale spôsob, ako si ich dokázal zarobiť! Počas strednej školy totiž predával časopisy pre dospelých, ktoré kradol v malom obchodíku neďaleko školy. Keď sa o jeho ,,zárobku“ dozvedeli v škole, okamžite ho odtiaľ vyhodili.

To, ako si v minulosti herec privyrábal neskrýva, práve naopak, nemá problém o tom hovoriť. V rozhovore s Howardom Sternom priznal aj iné pikošky zo svojho biznisu. ,,Časopisy som predával chalanom v škole, aj ked nikto nevedel, čo má s nimi robiť, ale dokázal som ich celkom slušne predať, takže som bol motivovaný. Zo začiatku som z obchodu kradol jeden alebo dva časopisy, no neskôr som zobral aj celý stoh. Keďže som to všetko robil v školskej uniforme, bolo to veľmi riskantné…“

Keď sa o Robertovom biznise dozvedeli učitelia, neváhali a Pattinsona zo školy vyhodili!

,,Raz sa nám s kamarátmi pri krádeži péčkových časopisov stalo, že po nás začal predavač revať. Kamaráti ušli, no ja som to nestihol, tak som sa robil, že nechápem, čo sa deje. Predavač však nazrel do mojej otvorenej tašky a vytiahol odtiaľ všetky ukradnuté časopisy. Nezostávalo mi nič iné len tam ponížene sedieť a znášať pohľady starých ľudí okolo mňa. Zo všetkých síl som sa ich snažil prehovoriť, nech na mňa nevolajú policajtov, a že stačí, ak zavolajú len rodičov. Ešte aj o mojej adrese som ich oklamal… Bol som vtedy naozaj otrasný. Všetko sa mi nakoniec zrútilo tým, že kamaráti to všetko hodili na mňa a mňa zo školy vyhodili,“ dodal Robert.

Zdroj: YouTube/The Howard Stern Show | Foto: Facebook/Robert Pattinson