Martin Jakubec si nedá pokoja a vždy si nájde niečo, čím by mohol Slovákov šokovať. Po svadbe storočia s Božankou či následnou ponukou, že budú za peniaze vysielať live svoj se*, prišlo na rad osočovanie známych osobností. O to väčšie prekvapenie vzbudil spevák komentárom k Dare Rolins.

Slovenský spevák, ktorý sa prednedávnom oženil so svojou milovanou Božankou Verešovou, je známy tým, že si servítku pred ústa rozhodne nedáva a na adresu ľudí ležiacich mu v žalúdku neváha použiť ani ostré výrazy. Martin Jakubec tak už stihol uraziť napríklad Dáriusa Kočiho s priateľkou Soňou Štefkovou, komičku Evelyn či rapera Rytmusa.

Martin Jakubec

To, že Jakubec nemá rád Patrika Vrbovského, je známe už dávno. Avšak po informácii, že sa spolu s priateľkou Jasminou Alagič stanú rodičmi, rozpútal Martin na sociálnych sieťach hotové peklo – fanúšikov bez problémov dourážal hrubými vulgarizmami. Úplne inak ale známy spevák vníma Rytmusovu bývalku Daru Rolins.

Dara Rolins

Po tom, čo sme na našom Facebooku zverejnili článok o tom, ako sa niektorí ľudia do Dary navážali kvôli jej intímneho záberu s dcérou Laurou, na ktorom dievčatá ležia nahé v objatí, sme sa pýtali aj na váš názor. Svoje si povedal i sám Martin Jakubec. „Je to nádherná fotka. Dara je super baba a perfektná speváčka, dajte jej pokoj,“ napísal Martin, za čo si vyslúžil nemálo lajkov od ďalších čitateľov. Vyzerá to teda tak, že krásna blondínka je jedna z mála, koho Jakubec fakt môže!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Dara Rolins

Zdroj: Facebook/Slovakwoman.sk | Foto: Facebook/Slovakwoman.sk, Martin Jakubec, Instagram/dararolins_vermi