Sen sa stal skutočnosťou! Zo slečny, ktorá si myslela, že si nikdy nenájde spriaznenú dušu, nakoľko trpí nadmerným ochlpením nielen tela, ale aj tváre, je dnes vydatá pani. A ako vyzerá jej vyvolený?

Samozrejme, každý bude tvrdiť, že je dôležitá vnútorná krása a nie tá vonkajšia. Ale ruku na srdce, ak je žena zarastená doslova ako chlap, len málokoho zo strany opačného pohlavia svojou bradou očarí. Avšak Little Bear Schwarz, vlastným menom Renee, sa to predsa len podarilo!

36-ročná dáma, bohužiaľ, od 14-tich rokov bojuje so syndrómom polycystických vaječníkov. Práve to je príčionu, prečo trpí nadváhou a nadmerným ochlpením, ktoré jej ešte donedávna bránilo v ceste za láskou. Little Bear Schwarz sa totiž každý jeden vzťah rozpadol, čím ešte viac klesala na sebavedomí.

O svoje obavy sa nešťastná žena rozhodla podeliť aj s ľuďmi na Facebooku, kde zverejnila slová o tom, ako sa nikdy nevydá. Čuduj sa svet, jej príspevok zaujal 45-ročného Tobiasa Bradicka, inklinujúceho k satanizmu, ktorý bol však v tom čase ešte ženatý.

Dvojica sa ale napriek tomu začala stretávať a svoj románik nakoniec dotiahla až do svadby. ,,Vedeli sme, že sme pre seba stvorení,“ tvrdí o sebe netypický párik. A čo naňho hovoríte? Napíšte nám do komentárov na Facebooku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: metro.co.uk | Foto: Facebook/Little Bear