Ariana Grande je známa tým, že okrem jej peknej tváričky má aj nádherný hlas. Útla speváčka už mnohokrát všetkých prekvapila svojim bezchybným spevom, ktorý sa vydral z jej hrdla. Nedávno však šokovala všetkých svojich fanúšikov, keď sa na YouTube objavilo video, v ktorom imituje speváčky svetového kalibru. Rozdiel by ste ani nezistili!

Mladá, 23-ročná speváčka Ariana Grande, ktorá pochádza z Floridy, začala svoju kariéru ešte v roku 2009 ako herečka teenagerských seriálov, no omnoho lepšie sa jej darí rozvíjať svoju spevácku kariéru. Na vrchol svetového hudobného priemyslu vystrelila veľmi rýchlo, keď sa v roku 2013 dostala s piesňou ,,The Way“ do rebríčka top 10 Billboard Hot 100. Mnohí ju prirovnávajú k speváckym legendám, ako je Whitney Houston alebo Mariah Carey.

Ariana nedávno počas šou SNL LIVE imitovala viaceré hviezdy, medzi nimi aj Whitney Houston, Britney Spears alebo Rihannu a garantujeme vám, že rozdiel by ste ani nezaznameanli! Ariana tu predviedla aj svoje herecké sklony a vtipný prejav.

https://www.youtube.com/watch?v=z0WM4CRWO0E

Ariana Grande imituje aj Christinu Aguileru!

Zdroj: YouTube, wallpaperscraft