Neuveriteľné! Iba týmto jedným slovom sa dá opísať včerajšia jedinečná premena Štefana Skúcaného, ktorý sa v show ,,Tvoja tvár znie povedome“ predstavil ako nezabudnuteľný Louis Armstrong. Hudobník, ktorý naspieval nadčasovú skladbu ,,What a Wonderful World“ tak ožil vďaka slovenskému umelcovi priamo pred očami divákov! [sociallocker]

Niet pochýb o tom, že Štefan Skrúcaný to na pódiu jednoducho vie, avšak to, čo predviedol v uplynulej časti show ,,Tvoja tvár znie povedome“ preskočilo dodnes všetky nastavené latky tohto speváka a zabávača. Keď sa na pódiu objavil ako Louis Armstrong, nezabudnuteľný veľký muž s nemiznúcim úsmevom na tvári, všetkým prítomným doslova vyrazil dych. Jeho premena bola priam neuveriteľná a hlasový prejav takmer na nerozoznanie od originálu. Števo, nepochybujeme, že Louis by bol na tvoj výkon hrdý!

4

Skrúcaného prevtelenie sa do umelca svetového mena bolo na jednej strane jedinečné, na druhej šokujúce, ale v neposlednom rade, dojímavé. Pri pohľade na speváka mali mnohí diváci v očiach slzy a emotívne vystúpenie sledovali so zatajeným dychom. Bravo, táto premena bola skutočne dokonalým prevtelením sa do originálu, ktorá si, samozrejme, vyslúžila standing ovation. Úžasné! Pozrite si s nami Števa Skrúcaného alebo Louisa Armstronga ešte raz.

https://www.youtube.com/watch?v=u20B4_DQJbw

1 2 3

Foto: Facebook/TvojaTvarZniePovedome, /LouisArmstrong | Video: Youtube [/sociallocker]