Všetky mamičky veľmi dobre vedia, že ak chcú po pôrode vyzerať fit, čaká ich obrovská drina. Dáma menom Melissa Bibeau by mohla byť pre ne obrovskou inšpiráciou. Napriek tomu, že počas svojho tehotenstva dvojičiek pripomínala balón, dnes je z nej poriadna dračica.

Melissa nikdy nepatrila k štíhlym ženám a s kilami navyše bojovala už v puberte, čo ju doviedlo k rôznym psychickým problémom. Neskôr sa vydala a túžila mať bábätko. Avšak nadváha jej v tom nedovoľovala, následne si tak povedala dosť a zmenila životný štýl.

Po tom, ako išli kilá dole, dostavil sa zázrak – Melissa otehotnela, čo ale pre ňu znamenalo opätovné pribratie. A keďže čakala rovno dvojičky, zaguľatila sa dvojnásobne. Po pôrode sa však opäť pustila do boja – začala jesť 5-krát denne menšie porcie a z jedálnička vylúčila sladké a polotovary.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

K zdravšiemu stravovaniu Mel, samozrejme, pridala aj bohyb. Okrem kočíkovania do kopca začala 5-krát týždenne cvičiť, vďaka čomu sa jej podarilo v priebehu roka schudnúť neuveriteľných 40 kilogramov. Hoci išlo o skvelý výsledok, mamičke ostalo na tele množstvo previsnutej kože, ktorú si dala chirurgicky odstrániť. A aby bola premena úplne dokonalá, Melissa si nechala spraviť aj silikóny. Dnes vyzerá táto dáma naozaj fantasticky!

Zdroj/Foto: Instagram/mzmellybee