Zabudnite na nevskusnú a vulgárnu Miley, tá je už nadobro preč. Vdaka obrovskej premene je dnes z mladej speváčky hotová krásavica a nežná žena, akú sme poznali pred rokmi. Z jej premeny sú nadšení nielen blízki, ale aj fanúšikovia po celom svete. 

Nechutné a šialené ,,oblečenie“, ktoré kedysi Miley viac odhaľovalo ako odievalo, odhodila speváčka konečne bokom a znova dala prednosť šatám a ženským modelom. Za svoju premenu môže vďačiť najmä snúbencovi Liamovi Hemsworthovi (27), ktorý má jednoznačne rád krásnu, nežnú a ženskú Miley, akú poznáme z čias Hannah Montany. Nedávna drsniačka, ktorá pútala pozornosť nevhodným oblečením a správaním, je tak snáď nadobro preč.

Ľudskou troskou sa Miley stala vďaka rozchodu s Liamom, pričom jej na kvalite života nepridalo ani užívanie ľahkých drog. Speváčka síce svojim talentom a spevom nezaostávala ani v najhoršom období svojho života, no jej koncerty boli často mladistvým neprístupné. Kontroverznými neboli len jej vystúpenia pred fanúšikmi, ale aj účasť na veľkých podujatiach na červenom koberci. Aj tu sa podarilo Miley zaujať svojim výzorom, nakoľko chodila väčšinou viac vyzlečená ako oblečená. Tento imidž je však nenávratne preč a z mladej dievčiny je dnes naozaj krásna a ukážková žena, ktorej pomohla najmä zmena účesu. Umelkyňa si konečne nechala dorásť vlasy a ľudia sa tak nemusia pozerať na jej každodenné výstrelky na hlave. Posledné fotografie Miley dokazujú, že z tejto milovníčky zvierat a podporovateľky znevýhodnených je dnes skutočne nádherná Femme Fatale, ktorú milujú ľudia po celom svete. A my sa nemôžeme čudovať. Snáď sa jej tento stav vydrží čo najdlhšie a nevráti sa opäť do starých koľají.

Zdroj/Foto: Twitter, Instagram, wallpapercave.com, eskipaper.com | Video: YouTube