Hovorí sa, že každý z nás má niekde vo svete svojho dvojníka, a ak je navyše vašim strateným dvojčaťom 48-ročná se*ica Jennifer Lopez, ste šťastnou ženou. Presne takou je aj Janice Garay (28), bodybuilderka z Houstonu. Na Instagram pridávala množstvo selfie fotiek, a preto stačilo, aby si jeden z jej verných fanúšikov všimol strhujúcu podobu s latino hviezdou JLo a počet followerov na účte dovtedy obyčajnej dievčiny prekročil číslo 145 000! 

 

Kto by nebral?

Takmer totožné tvárové črty sú jedna vec, no podobný štýl obliekania či prezentácie už absolútne zmätie nejedného fanúšika hudobnej hviezdy. Vysoko vyčesaný drdol, kontúrovanie tváre či veľké kruhové náušnice, ktoré dokonale sedia k výrazným lícnym kostiam. Samotná Janice je šokovaná toľkou pozornosťou, ktorá sa jej dostáva a na Instagram napísala jednoduchý, no výstižný odkaz: „Ľudia, to, čo sa mi snažíte povedať je, že ak má každý svoje dvojča, tak tým mojim je JLo? Beriem to!“ A my takisto!

dvojnicka Jennifer Lopez bodybuilderka

Slávna dvojníčka

Fotografie objavenej dvojníčky Jennifer Lopez obleteli svetové magazíny a jej tvár sa objavila aj v televíznych reportážach. Jay z Houstonu, ako sa nazýva, uznáva, že vidí istú podobnosť  najmä v určitých uhloch. S ľuďmi, ktorí si ju pletú so slávnou megastar, sa stretáva každý deň, ale nevadí jej to, skôr lichotí, keďže speváčku považuje za svoj idol už od útleho detstva.

dvojnicka Jennifer Lopez je bodybuilderka

dvojnicka Jennifer Lopez je bodybuilderka

dvojnicka Jennifer Lopez je bodybuilderka

dvojnicka Jennifer Lopez je bodybuilderka

 

Zdroj: glamour.com | Foto: Instagram | Video: YouTube