Neriadenú strelu Moniku Nemčokovú môžete poznať aj vďaka jej účinkovaniu v kulinárskej relácii Bez servítky. Štíhla kráska si udržuje svoju postavičku netradičným spôsobom, ktorý by mnohí ľudia označili za nezdravý. 

52-ročná blondínka pod svojimi šatami ukrýva vyrysované telo, ktoré by jej nepochybne mohli závidieť aj mladšie baby. Veľa žien určite vie, že udržiavanie útlej postavy vo vyššom veku nie je med lízať. Aké je tajomstvo Moniky?

Nemčoková sa netají skutočnosťou, že cvičenie patrí do jej každodenného harmonogramu. ,,Tým, že mám veľa práce, prichádzam domov neskoro a až o 23 hod. večer sa dostanem na pás. Oproti nemu mám telku, kde si pustím music box, pobehám si, pochodím, potancujem, proste tak, aby to bola pre mňa zábava. Zbožňujem to,“ cituje podnikateľku s talianskou módou portál Plus Jeden Deň. Nemčoková svoje každodenné cvičenie označuje za relax, no zároveň si uvedomuje, že nie jeden odborník by mohol byť z jej nočných tréningov znepokojený.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Moje telo je tak naučené, aj čo sa týka stravy. Celý deň nič nejem a večer nastupuje gastro fáza – v tej pojem všetko, na čo mám chuť,“ šokuje temperamentná Slovenka. Je treba uznať, že takýto jedálniček by mohol položiť na kolená nie jedného človeka.

>>>FOTO MONIKY V PLAVKÁCH NÁJDETE TU<<<

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram/markizamodaitaliana, TV JOJ