Žijeme v dobe, kedy je účet na sociálnej sieti kľúčom k bohatstvu. Masívne publikum sledujúce váš profil sa postará o to, že už nebudete nikdy živoriť a toto tajomstvo odhalili aj svetové celebrity. Pozrite sa, kto je najlepšie zarábajucou instagramovou hviezdou, ktorej príspevok sa môže vyštverať až na jeden milión dolárov!

Kontroverzné rebelky z klanu Kardashian-Jenner vedia ako zaujať a ako z toho následne vyťažiť ťažký balík. Práve najmladšia členka rodiny Kylie Jenner, ktorá len pred pár dňami oslávila 21. narodeniny, tomuto instagramovému priemyslu kraľuje. Hviezdička je podľa štatistík najlepšie zarabajúcou influencerkou na spomínanej sociálnej sieti a okrem svojich sestier pokorila aj svetové hviezdy ako Beyoncé alebo Selenu Gomez. Jej profil sa teší sledovanosti neuveriteľných 113 miliónov fanúšikov, ktorým servíruje osobné zábery zo života alebo propaguje svoju kozmetickú značku Kylie.

Ak by sa brunetke biznis začal potápať (čo je málo pravdepodobné), hviezdička si vie vždy prilepšiť platenou reklamou. Podľa Hopper HQ jeden sponzorovaný post Kylie obohatí o neskutočný jeden milión amerických dolárov! V júli sa táto dievčina objavila aj v zozname Forbes medzi americkými najbohatšími self-made milionárkami. Od toho, aby sa stala najmladšou bilionárkou a prekonala svetový rekord ju delí už len veľmi málo a fanúšikovia jej na splnenie tohto miľníka dobrovoľne posielajú peniaze. Svet sa zbláznil.

kylie jenner

Kardashianky vládnu svetu

Rodinná sláva pri Kylie rozhodne nekončí – škandalózna sestra Kim Kardashian ju nasleduje na štvrtej priečke rebríčka, zatiaľ čo modelka Kendall Jenner na desiatej.

kim kardashian

Top 10

  1. Kylie Jenner
  2. Selena Gomez
  3. Christiano Ronaldo
  4. Kim Kardashian West
  5. Beyoncé Knowles
  6. Dwayne „The Rock“ Johnson
  7. Justin Bieber
  8. Neymar da Silva Santos
  9. Lionel Messi
  10. Kendall Jenner

Zdroj: cnbc.com | Foto: Facebook