Presne 23 rokov trvalo, kým skladba Tak sa neboj mama dostala svoj videoklip. Za ten čas veľký hit dua Twiins doslova zľudovel a dievčatá sa taktiež stali mamami. Pár dní pred blížiacim sa sviatkom všetkých mamičiek predstavili speváčky jeho novú verziu.

Najznámejšie slovenské dvojičky mali len 13 rokov, keď naspievali pieseň Tak sa neboj mama. Emotívny text od Daniela Heviera sa vrýva pod kožu, a tak niet divu, že sa krásna skladba od Twiins dodnes hráva pri špeciálnych príležitostiach. Tou je, samozrejme, aj Deň matiek, ktorý budeme oslavovať najbližšiu nedeľu.

Po tom, čo sa Daniela a Veronika stali mamičkami, nádherný odkaz dokážu precítiť omnoho silnejšie. Dievčatá sa tak rozhodli, že po viac ako 20-tich rokoch dojímavý hit oživia a konečne k nemu natočia aj videoklip. V ňom sa krásne speváčky ukázali po boku milovaných dievčat – maminy, ktorá im je po celý život oporou, a svojich roztomilých dcérok Lindy a Ney.

Vo videu však možno vidieť aj Matúša Kolárovského, otecka Veronikinej Neušky, či kamarátky sestier Nízlových vrátane tehotnej modelky Evy Cifrovej. Tá prostredníctvom ružových konfiet prezradila, že očakáva dievčatko. V závere sa nedajú nevšimnúť slzičky, ktoré budú zrejme pri počúvaní textu a sledovania videa tiecť potokom u každého, kto si váži a miluje svoju mamu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: YouTube/TWiiNSchannel