Kam táto doba speje? Uzatváranie manželstva s opačným pohlavím už akosi nie je ,,IN“, s rovnakým to evidentne začína byť taktiež fádne, ale vydať sa za nejakú vec, to je niečo! Že je to blbosť? Nie, dámy, nie je, živým príkladom tejto bizarnosti je Američanka Carol zo San Diega!

Carol Santa Fe (45) sa totiž vydala za železničnú stanicu, ktorej dokonca dala aj meno – Daidra. Tú miluje už celých 36 rokov. Možno to znie neuveriteľne, no túto brunetku jednoducho nevzrušujú muži či ženy, ale náklonnosť prechováva k ,,obyčajným“ objektom. Konkrétne stanica Santa Fe ju priťahuje mentálne aj fyzicky! Hoci ich svadbu úrady neuznávajú, pre ne to vraj bol najšťastnejší deň v živote.

Carol chodí za svojou „manželkou“ každý deň a 45 minút sa s ňou mazná. Prihovára sa jej, dotýka sa jej, hladká a bozkáva jej steny. Príchod vlakov je pre ňu najväčším vrcholom. Ak vám napadlo, ako asi vyzerala ich svadobná noc, sklameme vás. Carol a ,,Daidra“ spolu se* nemajú. „Chcem rešpektovať ostatných. Rovnako ako by som nemala styk na verejnosti s človekom. Myslím na Daidru, keď pri nej stojím, dotýkam sa jej šatami, hladkám jej steny,“ povedala Carol pre denník The Mirror. Mnohí hovoria v tomto prípade o úchylke. Carol sa bráni tým, že každý miluje niekoho/niečo iné. Stanicu ľúbi hlbokou láskou a tvrdí, že je veľmi romantická. Keď sa jej dotýka cíti, akoby ju Daidra držala a bozkávala. Mladá žena však nie je v netradičnom manželstve jediná. Jedna Američanka sa vydala za Eiffelovu vežu a Švédka si zasa vzala Berlínsky múr. Nuž, láska zrejme naozaj nepozná hranice.

Zdroj: The Mirror | Foto: Youtube