Premiér sa už takmer 10 dní nachádza v karanténe izolovaný od svojej najbližšej rodinky, avšak dcérky a jeho pani manželka Pavlína sa o neho príkladne starajú a potrebné veci mu nosia pred dvere izby, kde je ukrytý pred svetom. Takto sa spoločne vysporiadali so štedrou večerou! 

Premiér Slovenskej republiky Igor Matovič sa počas sviatkov podelil so sledovateľmi aj o svoju štedrú večeru, ktorá podobne ako v iných domácnostiach prebiehala v úplne inom duchu, ako sme všetci už stáročia zvyknutí. Mnohí sa tento rok s najbližšími počas Vianoc spojili prostredníctvom internetu a inak to nebolo ani u predsedu vlády – ten síce s pani manželkou a dcérami zdieľa jednu domácnosť, no kvôli hrozbe nákazy koronavírusom za jeden stôl nezasadli.

matovič rodina

,,Keď si pred dverami karantény nájdete takto prestreté, zoberiete k sebe na izbu, zapnete videohovor a dáte „spoločnú“ štedrovečernú večeru s manželkou a dcérami – tomu sa hovorí nezabudnuteľné Vianoce,“ napísal otec a manžel k snímke svojho jedla, ktoré si vychutnal sám a rodinka mu robila spoločnosť len na obrazovke.

,,Verím a dúfam, že zlo, ktoré nás chce zlomiť, zlomíme čím skôr našou spoločnou snahou. Vakcína je cestou, ale kým bude k dispozícii všetkým ochotným, zostáva nám najmä naša ostražitosť a ohľaduplnosť voči tým najslabším – starým a chorým ľuďom. Dík, že na nich myslíte a ich svojím postojom chránite,“ dodal vďačne premiér.

,,Pod tou misou bola kapustnica s veľkým strukom surového cesnaku a pod tou oranžovou miskou domáca vianočka od babči,“ napísal úplne na záver. Igorovi Matovičovi a všetkým, ktorí sviatky strávili bez najbližších, prajeme skoré stretnutie s milovanou rodinou!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook – Igor Matovič | Foto: Facebook – Igor Matovič, pixabay.com