Rozchod občas diabolsky zabolí, obzvlášť ak ste vy tá, ktorá dostala „oné“ povestné kopačky. Drahé dámy, dosť bolo prepitého vína a preplakaných nocí, teraz na vás čaká najdobrodružnejšie obdobie vášho života. Tak si poutierajte slzy z očí a smelo vykročte do nového sveta!

 

1. JA, JA a iba JA

Doteraz ste obetovali svoj čas v prvom rade jemu. Teraz však zabudnite na slovíčko „MY“, už existuje iba „JA“ a v tomto štádiu môžete byť konečne sebecká. Venujte čas svojej vnútornej pohode, robte veci, ktoré ste pred tým odkladali, lebo na ne nebol čas, zájdite na kozmetiku, doprajte si luxus u kaderníka a pokojne si kúpte aj 50-te topánky, ktoré už tak dlho obzeráte vo výklade. Konečne bez výčitiek!

2. Oprášte staré priateľstvá

My ženy sme proste také – keď sme zamilované po uši, kamarátky vždy odložíme na vedľajšiu koľaj. Teraz je ten najlepší čas na nápravu. Zdvihnite telefón a zavolajte bývalej spolužiačke, s ktorou ste kedysi vedeli pobehať každý klub, choďte na tú dlho odkladanú „chatovačku“, na ktorú vás už dlhšie volajú a vy každý rok odmietate. Vaši priatelia vám vašu chvíľkovú odmlku vždy odpustia.

3. Upracte si v byte

Špinavé trenky pohádzané po celom byte, zdvihnutá záchodová doska či neumytý riad v umývadle. Všetkému je teraz koniec! Špinavé pohodené ponožky sú len vaše, vlasy v kúpeľni len vaše, upchatý odtok vo vani je len váš, bohužiaľ, ale aj účty za nájom sú len vaše. Teraz ste vy kráľovnou svojho bytu a jediný neporiadok, ktorý tam uvidíte, bude patriť len a len vám.

4. Intímnosti len keď chcete vy

Skončili časy predstieraných orgazmov a povinných večerných aktivít či výhovoriek, z ktorých vás skutočne začala bolieť hlava. Teraz je to len na vás. Intímnosti máte len keď chcete vy, no a ak nie je s kým, tak si dáte aspoň zmrzlinu.

5. Zaobstarajte si psa

Nemusíte byť nutne ohrdnutá žena s piatimi mačkami, s kilami navyše a s hypotékou na krku. Taký psík má svoje potreby a tým udržuje svojho pána nielen v neustálej kondícií, ale aj v kontakte s ľuďmi. Ktovie, možno toho pravého stretnete práve na vychádzke so psom. A ak nie, tak aspoň máte istú spoločnosť na večer.

Foto: pixnio.com