Hoci sa jeden z najstabilnejších domácich párov nikdy nezosobášil, ich láska pretrváva neuveriteľných 18 rokov. Daniela Peštová (47) a Pavol Habera (55) spoločne vychovávajú dcéru Ellu a mladšieho syna Paula Henryho. Na začiatku roka 2018 sa ale začali objavovať pochybnosti o tom, či je s idylickou rodinkou všetko v poriadku. Zavádzajúce informácie však dvojica rýchlo zmietla zo stola a ďalej sú živým dôkazom toho, že silný vzťah existuje aj bez manželských sľubov.

Príkladom idú aj na sociálnych sieťach, kde sa atraktívny párik fanúšikom pochválil se*y fotografiou cvaknutou na neznámom slnečnom mieste pri mori. Slávna modelka sa predtým stihla pochváliť výstavným telom v plavkách, za ktoré by sa nemusela hanbiť ani čerstvá 25-ka. Paľo si zrejme dobre uvedomuje, akú krásku doma má a chémiu medzi nimi nejde poprieť ani po toľkých rokoch.

habera a pestova

Iba o 4 dni na to pribudlo na profile porotcu Superstar ďalšie, tentoraz športové „selfíčko“ s milovanou, kde pridal i vtipný popis: „Bol som si hodinku zacvičiť s @daniela_pestova a s dievčatami. Myslel som, že to bude lážo-plážo, ale bol to slušný zaberák a mám podozrenie, že už po tejto jednej hodine budem mať aj ja dobrú riť.“ Nepriamy kompliment na Danielin zadok? Paľo, ty lichotník!

habera a pestova instagram

pestova a habera

vztah pavol habera daniela pestova

pestova habera

Ako bonus, fotka Peštovej v plavkách >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Instagram