Každá z nás pozná Twiinsky ako sesterské spevácke duo, ktoré viac ako zlatom v hrdle zaujalo publikum práve svojou krásou. Podľa najnovších reakcii sa však slovenskí poslucháči cítia byť sympatickými dvojičkami presýtení a sestrám Veronike a Daniele (32) posielajú prostredníctvom sociálnych sietí krutý výsmech.

Uplynulá epizóda markizáckej relácie ChartShow sa niesla v znamení filmových hitov, kde sa po boku Adely Vinczeovej objavili ako hostia herec Maroš Kramár a sesterské duo Twiins. Veselé dievčence mali byť ozdobou relácie, pričom televízia uverejnila na sociálnej sieti Instagram fotografiu, ktorá mala byť ochutnávkou plánovaného vystúpenia Veroniky a Daniely. Čo však Markíza a zrejme ani speváčky neočakávali, všetko vypálilo opačným smerom a sestry dostali od slovenských divákov poriadne studenú spŕčku negatívnych komentárov.

twinsky

TV Markíza v dobrej vôli ukázala svojim divákom, že Twiinsky sa v Chart Show ukážu aj v štýle à la Cuky Luky, ktoré sa vďaka mimoriadnej popularite dočkali i svojho vlastného filmu. To sa však nepáčilo diskutujúcim, ktorí sa neštítili negativity bez štipky nadhľadu. Táto vlna nenávisti bola pravdepodobne vyprovokovaná ich extravagantným imidžom. Zámer „pobaviť divákov“ sa otočil o 180° a pre väčšinu Slovákov to bol, ľudovo povedané, trapas jak delo. Aký je váš názor?

Zdroj|Foto: Instagram