Pred pár dňami sa na internete objavilo video, ktoré už obletelo takmer celý svet. Dojímavá snímka zachytáva priam neuveriteľný príbeh muža s jeho malou dcérkou, ktorí sa musia denne pasovať s neľahkým osudom. Len 6-ročné dievčatko totiž ostalo celkom samé s ochrnutým otcom a zo dňa na deň tak prakticky prišlo o bezstarostné detstvo.

Svet má novú hrdinku a tou je rozkošná Jia Jia z Číny. Jej otec Tian Haicheng prežil ťažkú nehodu, po ktorej ostal paralyzovaný a teraz nie je schopný sa o seba postarať sám. Matka malej dievčiny sa po celom incidente zachovala absolútne šokujúco, keď spolu so synom náhle opustila svojho muža v najťažších chvíľach jeho života. Dcérku a manžela tak nechala napospas osudu bez akéhokoľvek varovania.

Školáčka sa však nevzdala a robí všetko preto, aby bola milovanému oteckovi nablízku. Naučila sa robiť veci, aké by možno nezvládol ani dospelý človek a už v takomto útlom veku sa z nej stala vynikajúca opatrovateľka.

So starostlivosťou pomáhajú malej slečne aj starí rodičia, ktorí Tiana ošetrujú, kým je ich vnučka v škole. Ako sama povedala, začiatky boli veľmi náročné: „Zo začiatku som vôbec nevedela, ako mu holiť tvár, a tak mu vždy tiekla krv. Otec ale hovoril, že ho to nebolí. Teraz som už ale v holení dobrá. Moja babička hovorí, že ho holím pekne dohladka,“ zverila sa šikovná Jia. Jej láska a obetavosť by mohli byť vzorom pre mnohých ľudí po celom svete.

Pozrite si emotívne video o tomto silnom príbehu

Zdroj: YouTube | Foto: YouTube