Svetový šoubiznis sa rozrástol o ďalšie celebritné bábätko! Tentokrát sa o to postaral obľúbený herec z akčných filmov Jason Statham spolu so svojou krásnou snúbenicou, ktorá sa blysla aj na móle Victoria´s Secret. Supermodelka Rosie Huntington-Whiteley túto radostnú správu oznámila prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

Jason Statham a Rosie Huntington-Whiteley tvoria pár od roku 2010. Aj napriek skutočnosti, že je medzi nimi veľký vekový rozdiel, na čo isté obdobie okato poukazoval najmä zahraničný bulvár, ich láska trvá až dodnes. Začiatkom roka 2016 sa dnes už 49-ročný ,,kuriér“ odhodlal pre vážny krok a sympatickú topmodelku požiadal o ruku.

V súčasnosti má táto celebritná dvojica ďalší dôvod na úsmev. Začiatkom roka Rosie zverejnila na svojom Instagrame záhadnú snímku, ktorá medzi jej fanúšikmi vyvolala obrovský rozruch. 30-ročná Angličanka bola v tom čase v požehnanom stave a ako sa zdá, prvý spoločný potomok hollywoodskeho páru sa už stihol vypýtať na svet. Ich malý chlapček Jack Oscar Statham, ako ho Rosie predstavila na svojom Instagrame, sa narodil 24. júna 2017 a vážil celé 4 kilogramy.

Foto | Zdroj: Instagram