Provokatérka Kucherenko na seba opäť upriamuje pozornosť. Modelka s charakteristickým „kačacím pyštekom“ prekročila všetky hranice a na sociálnu sieť zavesila fotku v Evinom rúchu – je len otázkou času, kedy to Instagram vymaže!

Škandalózna Silvia je rada v centre záujmu a jej cesta k pozornosti je vyslovene machiavelistická. Modelka si vychutnáva pobúrené komentáre neprajníkov a rada im naloží ešte viac. Táto pikantná fotografia všetkých hejterov doslova odrovná! Alebo…

Blondínka miluje svoje štíhle telo a rada sa nim i pochváli. Jej Instagram už zniesol nie jeden horúci záber Silviiných kriviek, no toto, čo mu naservírovala naposledy, je už príliš silná šálka kávy. Kucherenko sa totiž nechala zachytiť v saune, pričom jej intímne partie prekrýva len kúsok bielej plachty. Umelecký odkaz na antickú kalokagatiu? Možno. Jedno je však isté – modelku delí už len jeden centimeter od toho, aby ukázala aj svoje bradavky. Veru odvážna snímka, to treba uznať!

Odvážny záber Kucherenko v saune si môžete pozrieť  >>>TU<<<

Hejteri sa nedostavili

Provokatívna fotografia priam kričala o pohoršené komentáre typu „fuj, toto sa na matku nehodí“ a rôzne iné vulgárnejšie alternatívy. Po negatívnej vlne však ani chýru, ani slychu – Silvia má zrejme konečne sledovateľov, ktorí ju skutočne obdivujú a nechodia si na jej profil iba vybiť agresívne pudy. Tento komentár od nemenovanej fanúšičky prekvapil azda najviac.

Zdroj|Foto: Instagram