Hurá – u Patrika sa dnes oslavuje! Jeho moderátorská holubička má meniny a tak sa naskytla perfektná príležitosť nasadnúť do auta a prevetrať módne butiky. Rytmus sa teda poriadne tresol po vačku!

 

Ako všetci vieme, Patrik prežíva najšťastnejšie obdobie svojho života a niet dňa, kedy by masám neprehovoril o tej veľkej láske, ktorá mu opantáva myseľ. Jasmina z jeho sladkého opojenia skvele profituje – na svete nie je nič, čo by svojej princezničke nesplnil. To, že si dnes v kalendári prečítate iné meno na veci nič nemení – ich vzťah, ich pravidlá! Navyše nevieme, na ktorý dátum pripadá Jasminine meno v krajine, z ktorej pochádza a ako sama povedala – ja mám meniny každý deň!

Šup do auta a ide sa do Viedne! Kráska takého kalibru, akou je Jasmina, sa predsa neuspokojí s bratislavskými butikmi. Lov na najtrendy kúsok sa skončil úspešne a moderátorka si hrdo vykračovala so svojím úlovkom, ktorýskrývala v taške svetoznámej značky Louis Vuitton. Celá operácia „meniny“ musela byť bezpochyby kvalitne zdokumentovaná, aby sa raper mohol neskôr na Instagrame pochváliť tým, ako svojú lásku rozmaznáva.

darček na meniny pre jasminu

Zdroj|Foto: Instagram