V sobotu sa na Bratislavskom hrade odohrala svadba storočia, ktorú takto odvážne označili jej hlavní aktéri – Martin Jakubec a Božanka. Ako sa vám možno už dostala do uší a pred oči, udalosti sa vraj zúčastnilo len pár ľudí vrátane jednej z najkrajších slovenských moderátoriek. Jej prítomnosti sa určite tešil aj samotný spevák, keďže ju pred očami svadobčanov oblapával.

Martin Jakubec poňal vstup do zväzku manželského vo veľkom štýle. Nemal totiž len jednu svadbu, ktorú avizoval už niekoľko mesiacov popredu, pričom sa na ňu predávali lístky od 100 do 500 eur, ale rovno 4! Tej sobotňajšej sa zúčastnila len hŕstka ľudí, a preto ju mnohí označovali za fiasko. Jakubec si však myslí niečo úplne iné. Jeho vyjadrenie plné vulgarizmov spolu so svadobným videom si môžete pozrieť — TU —

Martin Jakubec

Popméznej hostiny sa zúčastnila aj jojkárska kráska Alexandra Orviská. Bystrému očku fotografa portálu Topky.sk tak neunikol moment, keď sa narodeninový oslávenec a čerstvý ženích rozhodol, že si ju trošku poobchytkáva a zistí, čo má pod tročkom. „Ty si ženatý, ja do toho nejdem,“ odbila ho moderátorka magazínu TOP STAR. 35-ročného manžela 65-ročnej speváčky to ale neodradilo. „Však Božanka nevidí,“ poznamenal so smiechom. Napriek tomu, že išlo o srandu, Jakubec sa dotykom tejto príťažlivej ženy určite potešil. Foto nájdete na konci článku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Alexandra Orviská

Alexandra Orviska Alexandra Orviska

Zábery, ako Martin Jakubec obchytkáva Alexandru Orviskú, si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Topky.sk | Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/alexandraorviska