Je zmyselný a s prehľadom zachránil svet! Minimálne ten jurský. Na hollywoodskej scéne sa objavil nový lámač ženských sŕdc, ktorého uhrančivému pohľadu podľahlo v sedačkách kín tisíce žien. Chris Pratt je chlap, s ktorým by ste zdolávali nebezpečenstvo s dinosaurami aj vy.

Chris Pratt, ktorý sa narodil 21.6.1979, nie je vo filmovom svete žiaden nováčik. Ešte v jeho teenagerskom veku ste ho mohli zaregistrovať v seriáli Everwood, ktorý bol vysielaný aj u nás, na Slovensku. Herec pochádzajúci z Virginie sa postupne objavoval v rôznych televíznych projektoch a neskôr sa dostal aj k filmovej tvorbe. Možno by ste tomu neverili, avšak ešte donedávna to bol celkom vypapkaný týpek, ktorý bol spokojný s tým, ako vyzerá aj napriek tomu, že jeho miery neboli vôbec ideálne. Keď sa však dostal na castingy k väčším filmovým rolám, nastavil si tvrdé kondičné tréningy v spojení so zdravou stravou a stal sa z neho chlapík, po ktorom túži mnoho žien. Musíme vás však sklamať, Chris je od roku 2009 šťastne ženatý s bláznivou Annou Faris, ktorú si iste pamätáte z komédií Scary Movie. Spoznali sa pri natáčaní filmu ,,Take Me Home Tonight“ v roku 2007 a majú spolu trojročného syna Jacka.

Nech je to ako chce, musíme povedať, že Chris je dokonalý sympaťák, ktorý by stál určite za hriech, veď- posúďte samé. 3:-)

chris1 chris2 chris3 chris4 chris5 chris6 chris7 chris8 chris10 chris9

Foto: Facebook, Pinterest, Twitter