Deti ho milujú pre jeho hudobnú tvorbu a dospeláci za to, že majú vďaka nemu od nich aspoň na chvíľu „pokoj“. Niektorým rodičom sa však nepáči, že si za koncert Mira Jaroša musia zaplatiť. Spevák má na to patričné vysvetlenie!

Populárny rozdávač radosti na sociálnej sieti priznal, že ho mnohí rodičia obviňujú z toho, že sa prižiivuje na deťoch. ,,’Si spevák pre deti. Na deťoch sa nezarába!‘, ’13€ za vstupenku na koncert? Si nenažranec!‘- pravidelne sa s podobnými názormi stretávam,“ zdôveril sa fanúšikom Miro Jaroš. A hoci to môže vyzerať, že celý honorár za koncerty ide jemu, realita je úplne iná. Za každým vystúpením totiž stojí veľký tím.

,,Napríklad. Toto je fotka z Bratislavy a na nej ľudia, ktorí s nami v ten deň spolupracovali. Organizátor, manažment, kapela, technici, stavba pódia, sbs, zdravotníci, promo, prenájom priestorov, výroba grafiky, samplov, rekvizity, poplatky predajcom vstupeniek, kostýmy, soza, cestovné náklady, odvody štátu – to sú veci, ktoré mi narýchlo napadli a treba ich zaplatiť, aby sme mohli hrať,“ odhaľuje pozadie odrážajúce sa na výške vstupného.

Miro vysvetľuje, že výroba turné býva nákladná a vôbec nejde o zlatú baňu, ako by si mnohí mohli myslieť. ,,Je to o radosti z práce, adrenalíne, ktorý milujeme a vaša spokojnosť je naša najväčšia odmena. Je možné, že si niektorí myslia, že to nie je hodné ceny vstupenky, chcem vás však uistiť, že sa ceny snažíme aj pri zdražovaní všetkého držať čo najnižšie…,“ uvádza autor úspešných hitov pre najmenších. Ten sa svojím píspevkom snaží vniesť aspoň trochu svetla do organizácie a nákladov koncertov. A ak sa niekomu zdá cena vysoká, môže zavítať na akcie, ktoré organizujú mestá a sú zadarmo.

 ,,Váš potlesk na každom koncerte nepatrí len mne, ale sa s ním delím so všetkými. Bez môjho teamu by žiadne turné nemohlo byť a nebol by som ani ja, tak ako ma poznáte,“ odkazuje na záver priaznivcom Miro Jaroš.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Facebook/Miro Jaroš