Pri sledovaní šoubizových relácií sa môže zdať, že všetci československí prominenti si radostne hrkútajú na jednej akcii za druhou ako najväčší kamaráti. Život plný peňazí, luxusu a slávy má však aj svoje tienisté stránky a patria k nemu aj poriadne vyostrené konflikty medzi celebritami, ktoré si nevedia prísť na meno. 

 

Simona Krainová a Dara Rolins

Kedysi nerozlučnú dvojicu Daru Rolins a českú modelku Simonu Krainovú spojil paradoxne vzťah so Sagvanom Tofim, ktorý chodil s obidvoma kráskami naraz. Keď sa to dozvedeli, záletníka poslali kade ľahšie a svoje vrúcne priateľstvo pravidelne dokazovali na spoločných akciách. Najlepšie kamošky si dokonca v roku 2003 kúpili veďla seba byty v pražských Dejviciach. Momentálne už dievčatá nie sú v kontakte, pretože ich priateľstvu dávno odzvonilo. Za všetkým vraj stojí Simonin bývalý muž Bořek Slezáček, ktorého Dara nemohla vystáť. Zlé jazyky však hovoria, že blondínky sa rozhádali kvôli peniazom. Dara sa tri roky pokúšala byt v Dejviciach predať za 11 miliónov korún, no nakoniec cenu znížila na 8. Simona ho odkúpila, aby tak rozšírila svoj menší byt, no nezaobišlo sa to bez konfliktu.

Patrícia Vitteková a Alexandra Orviská

Speváčka Patrícia Vitteková a moderátorka Alexandra Orviská boli svojho času taktiež dobré kamarátky, pokým sa neprevalilo, že speváčkin manžel Robo Vittek si v posteli užíva práve so Sašou. Jojkársku moderátorku, ktorá mala byť len rodinnou známou, totiž novinári načapali so ženatým futbalistom na dovolenke v tureckom Istanbule. Vitteková vyhodila manžela z domu a začala nemilosrdný boj s vypočítavou milenkou v podobe štipľavých odkazov prostredníctvom sociálnych sietí a médií. Na jednej módnej prehliadke, kde mala Orviská zakázaný vstup, si dokonca skočili do vlasov a jojkárka skončila s prasknutým nosom. Dvojnásobná mamička Vitteková jej okrem iného odkázala, že je chorá klamárka, ktorá potrebuje pomoc.

Daniela Krausová a Natália Puklušová

Úspešný slovenský režisér Andy Kraus tvoril dlhých sedemnásť rokov harmonický pár so svojou manželkou Danielou. Rodinnú idylku, ktorej súčasťou sú aj dve deti, taktiež pokazila milenka – herečka Natália Puklušová, ktorej sa zachcelo ženatého mäska. Tá sa po prevalení kauzy zmohla len na neurčité vyjadrenia a prvé dni sa zbabelo maskovala pomocou veľkého klobúka a okuliarov. Andyho manželka neveru potvrdila a prostredníctvom médií poslala herečke niekoľko veľavravných odkazov. Tá si zrejme vstúpila do svedomia a o niekoľko mesiacov sa vyjadrila, že so ženáčom už nie je v kontakte. Ten sedel na Vianoce pri štedrovečernom stole po boku milosrdnej manželky, ktorá tvrdí, že Andy žije naďalej v Bratislave a v kontakte sú len kvôli deťom.

Mariana Ďurianová a Zlatica Puškárová

Vzájomná nevraživosť medzi známymi blondínkami je vraj jedným z dôvodov, prečo sa niekdajšia hviezda hlavného spravodajstva Mariana Ďurianová rozhodla odísť z Markízy. Napriek tomu, že jej v Jojke údajne sľubovali účinkovanie v dennom magazíne a lepší plat, nakoniec si v konkurenčnej televízií ani len neškrtla. Ona sama tvrdila, že sa chcela vďaka odchodu posunúť ďalej, no pravda je podľa zdroja z televízie inde: ,,Nebolo žiadnym tajomstvom, že Zlatica Mariannu dosť nemusela. Rovnako na tom bola aj Maťa Šimkovičová. Ďurianová patrila medzi najväčšie hviezdy, a keď sa vrátila z materskej a nahradila Šimkovičovú, napätie medzi ňou a Zlaticou iba vyvrcholilo,“ informuje pluska.sk. Konflikt mala Zlatica zrejme aj s političkou Monikou Flašíkovou-Beňovou, ktorá jú viac krát negatívne okomentovala na sociálnych sieťach.

Zuzana Plačková vs. Harhovský a Weiterová

Bývalá playmate-ka na vyjadrenia na jej adresu obvykle reaguje dosť prudko a rozhodne si nekladie servítku pred ústa. Inak to nebolo ani pri hádke, do ktorej sa pustila so svojim kamarátom a niekdajším účastníkom reality show Pláž 22, Jozefom Harhovským. Ten si neodpustil poznámku k jej svadbe, konkrétne ružovým svadobným šatám a družičkám, ktoré vraj prišli priamo od tyče. Tá ho okrem iného označila za gaya, ktorý sa nechá je*ávať za čínsky botox a vo voľnom čase robí lacné gélové nechty. Plačková však nejaký čas ležala v žalúdku aj profesionálnej fitneske Nikole Weiterovej, pretože prosila jej bývalého, aby ju pripravil na súťaž Miss Bikiny Fitness. Weiterová ju vysmiala so slovami, že jej ex Tomáš Hradecký nemá na takéto trénovanie kvalifikáciu a Zuza zas proporcie a držanie tela.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram, Facebook