Každá z vás dozaista pozná ten každodenný pocit, keď otvoríte skriňu, z ktorej sa na vás valí tsunami vypadávajúceho, natlačeného oblečenia a vy naň so znechuteným výrazom v tvári čumíte s myšlienkou: ,,zas si nemám čo obliecť!“ Vyberiete zopár do úvahy prichádzajúcich (v tom lepšom prípade nepokrčených) kúskov, vyskúšate si ich, zladíte s doplnkami a takto to pred zrkadlom zopakujete ešte aspoň 3-4 krát, až kým si v totálnom zúfalstve napokon oblečiete niečo úplne iné. Nezúfajte, našli sme pre vás skvelé riešenie na blížiace sa horúce letné dni.

Naše mužské polovičky takéto problémy naštastie nemajú, a preto nad nami pri tomto každodennom rituáli len nechápavo krútia hlavou. My sa im však chceme čo najviac zapáčiť, a preto skúšame rôzne módne kreácie, ktoré nám častokrát zaberú kopu času.

Ako sa však obliecť vkusne, šik a bez dlhého strácania času? Vonku nám už teploty začali konečne stúpať k tridsiatke a my môžeme vystaviť na obdiv telo, ktoré sme doteraz schovávali pod vrstvenou pokrievkou zimného oblečenia. Pozrite si video, v ktorom vám kreatívna mladá slečna ukáže, ako sa obliecť trendy a vkusne za krátky čas, a to s použitím jediného kusu väčšej šatky! Skvelý tip, ako sa oháknuť počas horúcich letných dní alebo na dovolenke pri mori. Inšpirujte sa a zaraďte do svojho šatníka tento nadčasový kúsok.

https://youtu.be/WryuUEyIE-4

Video: YouTube