Andrejovi Bičanovi nepatrí len nedeľný primetime v TV Markíza, kde sa objavuje ako porotca šou Tvoja tvár znie povedome, ale aj každý pracovný deň v RTVS, kde divákov už niekoľko rokov sprevádza v relácii 5 proti 5. Napriek tomu, že v oboch prípadoch neustále perlí, tentokrát to poriadne prestrelil!

Pred takmer rokom sa na verejnosti prevalil vzťah Andreja Bičana s jeho mladou žabkou Michaelou, čo prerástlo do rozvodu s manželkou Editou. Ten sa uskutočnil len pre pár dňami, pričom z hodiny sa pretiahol na neuveriteľné štyri, počas ktorých, až na Bičanove náhle výkriky, vládlo po celý čas hrobové ticho. Viac o rozvode + video nájdete — TU —

Andrej Bican

Kto zaregistroval Bičanovu aktuálnu situáciu v súkromí, určite ho v štvrtkovom vydaní relácie 5 proti 5 zarazili veľmi nemiestne poznámky. Po tom, ako moderátor v štúdiu položil otázku – čo môže byť sobášny, sobášna, sobášne, jednou z odpovedí sa vykľul aj sobášny podvodník. Ešte sa to deje? Že si nájdeš tretiu, štvrtú šiestu ženu, aby si získal peniaze, postavenie?” zareagoval Andrej. Pri tomto komentári to však ani zďaleka neskončilo.

Keďže jedného zo súťažiacich prepadla zvedavosť, Bičana sa opýtal, koľkokrát bol ženatý.. „Ja mám za sebou dve manželstvá, ale nie kvôli tomu, že by som podvádzal. Ja som len hodil šestku a mohol som si nastaviť nového panáčika. To je niečo iné,“ zabil moderátor, čím dozaista šokoval nielen divákov, ale najmä jeho bývalú manželku Editku. „Človeče, nehnevaj sa!“ dodal bez hanby vyškerený Bičan.

Zdroj: RTVS | Foto: Instagram/andrejbican, tvmarkizaofficial, Facebook/Edita Bičanová Nagyová