Farma 9 so sebou priniesla hneď niekoľko nezabudnuteľných tvárí, ktoré sú doteraz súčasťou malého slovenského šoubiznisu. Výhra a najväčšia sláva síce putovali do mužských rúk Šimona Nému, napriek tomu sa nájdu ex-farmári, ktorí poznajú spôsob, ako aj po ukončení reality šou zaujať.

Petra Palusková patrila spočiatku k sivým myškám, ktoré sa vidieckou súťažou prebojovali tak nejak na náhodu. Plač, smútok a krivda. Aj tak by sa dalo opísať jej pôsobenie v markizáckom projekte, keďže bola počas neho viackrát napádaná slovnými urážkami o jej výzore či inteligencii.

Počas natáčania Farmy to nemala vôbec jednoduché. Zlomenú psychiku sa Petra neskôr snažila využiť vo svoj prospech, aby sa nad ňou protihráči zľutovali. Keďže citové vydieranie nezabralo, odišla ako porazená a k novému začiatku jej mala dopomôcť práve viera.

Odhodila zábrany

Nedávno sa však divákom televízie Markíza rozhodla pripomenúť, že má stále čo ponúknuť. Na jej sociálnych sieťach totiž začali pribúdať zábery ako z filmu pre dospelých, na ktorých odhalila väčšinu zo svojich predností. Špinavé a roztrhané oblečenie z farmy tak nahradili podväzky a krajky. Tieto zábery si môžete pozrieť >>>TU<<< a >>>TU<<<.

Foto: Instagram, Facebook