Kým na Slovensku má v rámci influencerov rozbehnutých najviac podnikateľských projektov Zuzana Plačková, ktorá pod svojou značkou ponúka kolagén, plavky, vitamíny či CBD-čko, u našich západných susedov sa podobne angažuje Zuzkina ex kamoška Nela Slováková. Jej produkty sa však pravidelne stretávajú s kritikou, pričom najnovšie to blondínka nedomyslela s vitamínmi na vlasy.

Nela Slováková sa preslávila vďaka reality show Hotel Paradise, ktorú sa jej podarilo i vyhrať. Dnes je známa predovšetkým v úlohe influencerky a biznismanky. Ako podnikateľka však veľmi dobré meno nemá, čoho dôkazom bolo množstvo kiksov a zlých recencií na jej produkty a prístup, ktoré sa koncentrovali na účte hlena.slevakova. A hoci sa podobných profilov nachádza na Instagrame hneď niekoľko, ten pôvodný z virtuálneho sveta zmizol.

Po prešľapoch skrz plavky, rúška či „originálne“ tašky, ktoré vraj boli za pár eur nakúpené v zahraničí, stojí za poozornosť aj blondínkina propagácia vitamínov na podporu rastu vlasov. Známa Češka pravidelne zverejňuje pozitívne skúsenosti žien či pochvaly smerované k jej krásnej dlhej hrive. Ako sa ale ukázalo, zrejme za ňu vďačí úplne niečomu inému než výživovému doplnku.

Na danú skutočnosť upozornil profil zivotbezfiltrov, ktorý si na Nelinom videu z posilky všimol, že jej pri podskakovaní vo vlasoch jasne vidieť spoje. ,,Nezabudnime si všetci kúpiť zázračné tabletky na vlasy,“ znie ironický popis pri Slovákovej záberoch. Rodáčka z Brna sa tak opäť raz stala obeťou výsmechu, aj keď našli sa i fanúšikovia, ktorí tvrdia, že pramene nadpojené nemá.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video, v ktorom Nele vidno vo vlasoch spoje

Zdroj/Foto: Instagram/zivotbezfiltrov, nelaslovakoova