Nela Slováková rozhodne nepatrí medzi osobnosti, ktoré by mali strach prezentovať sa verejne aj odvážnejším štýlom. S dokonale štíhlou postavou a božskými krivkami si to však pokojne môže dovoliť. Zrejme by sme tak ostali mnohí prekvapení, keby aj nový rok neprivítala horúcimi zábermi.

Víťazka jojkárskej reality show Hotel Paradise má pózovanie pred objektívom v krvi a svojich priaznivcov vždy rada poteší žhavými fotkami zo súkromia. Spoločnosť jej neraz robí aj priateľ hokejista Lukáš Kozák, s ktorým tvorí jeden z najpríťažlivejších párikov v rámci českého a slovenského šoubiznisu.

Slovakova Kozak

Mladá kočka si pre odchádzajúci rok 2018 pripravila poriadne pikantnú rozlúčku. Dokonca sa vyšplhala priamo na strechu budovy, odkiaľ takmer nahá vypustila svetlicu. Nelina róba tak pozostávala len z červených tangáčov, vysokých čižiem a veľkých bielych krídel.

„Do Nového roku vstúpim ako každý rok. Anjel s diablom v tele,“  vyznala sa Nela pri vyzývavej fotografii, pričom naznačila, že odvážne fotenie bez šiat v mínusových teplotách až také jednoduché nebolo. Reality hviezdička to ale, samozrejme, zvládla na výbornú, vďaka čomu je na svete ďalšia originálna snímka, ktorá si v priebehu jediného dňa získala „lajky“ od viac ako 21 tisíc ľudí.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Pikantnú foto Nely Slovákovej so svetlicou nájdete –TU–

Zdroj: Instagram/Nelaslovakova | Foto: Instagram/Nelaslovakova, Facebook/NelaSlovakova