Nela Slováková rozhodne nepatrí medzi slečny, túžiace stráviť väčšinu života doma pri sporáku. Mladosť si užíva plnými dúškami, pričom prezentovať božské telesné proporcie pred zrakmi národa jej nerobí vôbec žiadne problémy. Poriadnu dávku smelosti blondínka preukázala aj počas dovolenkového pobytu vo Vysokých Tatrách, kde na terase luxusného hotela úplne zhodila šaty.

Bývalá hviezda jojkárskej reality šou Hotel Paradise, kde sa zviditeľnila napríklad aj vychytená influencerka Zuzana Plačková, si dnes užíva priam rozprávkový život. Harmonický vzťah s hokejistom Lukášom Kozákom si plavovláska častokrát spestruje spoločnými výletmi za hranice rodnej zeme, odkiaľ rada posiela provokatívne pozdravy.

Nela Slováková pariz

Milovníčka módy sa začiatkom roka vybrala do neďalekých Tatier, kde sa do centra pozornosti nedostali len nádherné zasnežené vrchy, ale tiež niečo iné. Máloktorá žena by však nabrala odvahu vystaviť obnažené krivky priamo na balkóne nemálo navštevovaného hotela, v ktorom pozorní hostia mohli „naraziť“ na Nelu Slovákovú prekrytú len menším uterákom.

Populárna blondínka si celkom nahá a absolútne bez hanby vychutnávala výhľad na čarokrásnu prírodnú scenériu, aj keď pri aktuálnych mínusových teplotách sa dá predpokladať, že ihneď po vyhotovení vytúženého záberu sa kočka spred objektívu pobrala naspäť do vyhriatej izby.

Spomínanú FOTO Nely Slovákovej nájdete TU

Nela Slováková Lukáš Kozák

Zdroj: Instagram/nelaslovakova