Nela Slováková (27) pred pár rokmi zahviezdila v šou Hotel Paradise a následne sa vrhla na život na Instagrame. Blondínka sa dala dokopy s poriadne bohatým mladíkom zo Slovenska a dnes je milionárkou, s čím jej frajer však nemá vraj nič spoločné.

Nela je hviezdou sociálnych sietí a momentálne si na Instagrame užíva pozornosť viac ako  200-tisíc fanúšikov. Jej fotky sú plné dovoleniek, luxusu a darčekov, ktorými ju zasypáva práve priateľ Martin. Hoci po výhre v Hoteli Paradise investovala peniaze do bytu v Brne, dnes sa chváli, že je milionárkou vďaka predaju plaviek a nie je to ani náhodou vďaka jej partnerovi: „Neustále investujem do svojej firmy, napríklad som nakúpila nite. Nikto si nevie predstaviť, aké sú kvalitné nite drahé. Ale oplatí sa šiť kvalitne, mám toľko objednávok, že ledva stíhame vyrábať. A vďaka tomu som nezávislá a milionárka,“ vysvetľuje pre Blesk blondínka.

Dokonca sa s priateľom rozhodli v Brne kúpiť spoločný byt a svojich niekdajších nehnuteľností sa zbavili: Martin ten v Bratislave predal a Nela svoj brňácky prenajíma. Keďže však obaja údajne vrazili dosť peňazí do svojich biznisov, na Vianoce plánujú len skromné darčeky a doprajú si exotickú dovolenku. Internetoví diskutéri sú ale mierne pobúrení, keďže si pod pojmom ,,skromné Vianoce“ predstavovali rozhodne niečo menšie.

Zdroj: blesk.cz | Foto: Instagram