Mimoriadne obľúbená muzikálová i televízna herečka, speváčka a momentálne predovšetkým mamička Nela Pocisková, sa v súčasnosti teší z očakávania svojho druhého potomka. Aj keď sa medzi rodičovskými povinnosťami a druhým tehotenstvom aspoň na malú chvíľu vrátila do sveta šoubiznisu, nevinnou fotografiou potešila všetkých svojich skalných fanúšikov.

Máme sa na čo tešiť! Rozprávková kráska Nela Pocisková, ktorá je v súčasnosti opäť tehotná, sa nechala nalákať na roztomilú spoluprácu s detským hudobným kráľom Mirom Jarošom! Z chlapíka v žltej košeli, ktorý je snáď novodobým nástupcom Petra Nagyho, sa stal cínový vojačik a z Nely umelá baletka. Aj keď v peroxidovej parochni pôsobí priam na nepoznanie, fanúšikovia neskrývajú radosť a už teraz vyjadrujú pozitívne komentáre na spoluprácu slovenských hviezd.

Skladbu ,,Nech už nasneží“, ktorú spolu speváci naspievali, Jaroš najskôr nahral s Dominikou Mirgovou ešte v roku 2016. Na novú verziu aj s videoklip sa podľa informácii môžeme tešiť v decembri a musíme povedať, že sa už nevieme dočkať! :)

Nech už nasneží

Video: YouTube | Foto: Facebook