Prominentný párik Nela Pocisková a Filip Tůma sú jednou z najznámejších dvojíc slovenského šoubiznisu. A hoci sú šťastnými rodičmi dvoch spoločných ratolestí, ešte stále žijú „nadivoko“. Kým operný spevák a herec prednedávnom prehovoril o svadbe, jeho pôvabná partnerka sa teraz vyjadrila k tretiumu dieťatku. 

Talentovaných umelcov spojilo natáčanie úspešného seriálu Búrlivé víno. Neskôr došlo aj k rozchodu, ale dve hrdličky si našli k sebe opäť cestu a v roku 2016 priviedla Nela Pocisková na svet syna Hektora. Chlapček je dnes už starším bratom sestry Lianky.

Pociskova Tuma deti

Rozšíri sa rodinka aj o ďalšie bábätko? ,,Nikdy nehovor nikdy, veď sme neplánovali ani jedno dieťa,“ vyjadrila sa úprimne známa 2-násobná mamička pre portál Zdravie.sk.

,,Momentálne si to neviem predstaviť. Som veľmi spokojná s tým, čo mám. No napadlo mi to, keď som dávala preč detské veci – fakt je to už koniec?“ nechala sa počuť 31-ročná Bratislavčanka. Tá by sa možno novému prírastku v budúcnosti nebránila, no má to háčik.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Myslím, že ešte ma niekedy túžba po dieťati drapne, ale Filip povedal, že to už nie s ním, že on už je na to starý,“ vyzradila Nelka na 44-ročného Tůmu.

Nela Pociskova a filip tuma

Zdroj: zivot.pluska.sk | Foto: Instagram/filip_tumaa/pociskova.nela