Nela Pocisková a Filip Tůma sa aktuálne tešia z dvoch krásnych detičiek. Dcéru Lianu a syna Hektora dvojica vôbec neukazuje na verejnosť, avšak nedávno urobili malú výnimku a počas fotenia odhalili tvár ich staršieho potomka. 

Slovenská herečka sa netají tým, že podľa jej názoru fotky malých detí na sociálne siete nepatria. „Len sa ho snažím chrániť. Neskrývam ho ani nechodím s kapucňou na hlave. Jeho fotky nedávam na Facebook, lebo viem, že potom bude všade,“ uviedla v roku 2017 v čase, keď mal malý Hektor len jeden rok.

Pred pár mesiacmi sa však Pocisková zúčastnila fotenia pre dobrú vec, kde jej spoločnosť robila celá rodinka – partner Filip Tůma aj ich dve malé ratolesti. Hoci sa celebritný párik rozhodol tvár ich dcérky na rodinnom zábere zahaliť, 3-ročného synčeka ukázali v plnej kráse.

Musíme uznať, že i keď Hektor stále dospieva, už dnes vyzerá ako dvorná kópia otca. Známy herec zo seriálu Oteckovia sa tak aj v skutočnosti môže pýšiť svojim malým „nástupcom“, pričom platí veta: Akoby mu z oka vypadol! Veď pozrite sa sami…

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/ZuzanaSutjak,Filip_Tumaa, Facebook/Nela Pocisková