Nela Pocisková (27) a Filip Tůma (38) sa stanú po druhýkrát rodičmi, no túto správu nečakali tak skoro. Nela sa však pomaly začala vracať do pracovného kolotoča, a tak vymyslela prekvapivé plány.

Nela Pocisková sa po narodení Hektora začala pomaly vracať do obľúbenej práce, no vtom ju prekvapila nečakaná novinka. Druhé dieťatko síce rodičia chceli, no čakali, že medzi malým Hektorom a jeho súrodencom bude o niečo väčší vekový rozdiel. Novinku však už „predýchali“ a na nového potomka sa, samozrejme, nesmierne tešia.

Nela sa tak stane opäť mamičkou a musela starostlivo zvážiť, čo s pracovnými záväzkami, ktoré má voči divadlu aj iným. Napokon sa umelkyňa rozhodla neobmedzovať začínajúcim tehotenstvom a svoju prácu dotiahne do konca. Namiesto kľudného tehotenstva tak zrejme herečku a speváčku čakajú poriadne náročné mesiace. Nastávajúca mamička má pred sebou viaceré projekty, na ktorých už prisľúbila svoju účasť: „Mám koncertné turné po Slovensku spolu s Filipom. Nahrávam uspávanky, čaká ma zaujímavé dueto a ešte v decembri mám vystúpenia s akordeónovým orchestrom,“ odhaľuje Nela pre Nový Čas plný kalendár. Zároveň prezradila, že plánuje účinkovať v divadelnom Rómeovi a Júlii dovtedy, pokiaľ to možné.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, Instagram