Vidiecka reality šou privítala ďalšieho člena! Ako už zrejme viete, na Farmu len nedávno pribudlo ďalšie zvieratko, a to konkrétne len trojmesačné šteniatko retrivera. Divákom sa však toto rozhodnutie hospodára Martina vôbec nepáčilo!

Na statku plnom kamier došlo len nedávno k dvom vážnym tragédiám. O život prišli dve nevinné prasiatka, čo zapríčinilo nemilosrdný trest od toho najpovolanejšieho. Hospodár dal farmárom ultimátum, pri ktorom mohol jeden z nich navždy opustiť hru v prípade, že sa im nepodarí dosiahnuť 50 mincí za splnené úlohy daného týždňa.

Hospodár udelil farmárom drsný trest

Súťažiaci spojili sily, a tak sa im tomuto „padaniu hláv“ podarilo vyhnúť. Namiesto toho však od Martina dostali malé šteniatko, čo pobúrilo veľkú časť divákov. „Týranie zvierat. Im by som nezverila ani plyšového psíka,reagovala naša čitateľka po zverejnení tejto informácie, pričom názory ostatných boli viac než podobné.

Netrvalo dlho a po krátkych dvoch dňoch na Farme došlo k prvej nehode. Obávaná dvojica Peter a Tatiana sa totiž s len 3-mesačným šteniatkom vybrali na nebezpečný most spájajúci dva brehy Farmy, čo nemohlo skončiť inak ako pádom. Po chvíli, kedy sa psík túlal zo strany na stranu, sa mu pošmykla labka a v šoku nemotorne spadol do vody. Po chvíli snaženia sa dostať sa na breh mu pomohol farmár Harezník, čo si môžete pozrieť vo videu nižšie.

Šteniatko čakala už po dvoch dňoch na Farme prvá nehoda

Foto: TV Markíza, Facebook/Farma, YouTube, Instagram | Video: Streabale.com/YouTube