Vzťahy medzi účastníkmi reality show Farma X nie sú ani náhodou ideálne. Denno-denne sme svedkami ostrých výmen názorov a hádok a navyše s každým blížiacim sa duelom by sa napätá atmosféra na hospodárskom statku dala doslova krájať. Posledný piatkový duel priniesol skutočne vyhrotenú situáciu!

Tentokrát si do vlasov skočili Karin a jej úhlavný nepriateľ Peter. Všetko sa začalo v momente, keď sa niektorí účastníci reality show ohradili voči Táninmu viditeľnému flákaniu, brunetka sa však obhajovala tým, že si aj ona niekedy potrebuje vybrať voľný deň presne tak, ako to robievajú ostatní farmári. Na to sa Peter už neovládol a svoju veľkú farmársku kamarátku si, samozrejme, zastal: ,,Ja keď si viem urobiť úlohu, tak si ju dorobím, a ak nie, tak sa do toho nehrabem!“ na tieto slová zareagovala práve spomínaná Karin a svojho spolubojovníka bez okolkov vysmiala. Blondínkin smiech však Petra ešte viac vytočil a rázne ju odbil. „Karin, ty sa nesmej, ty tiež k ničomu ruku nepriložíš!“ pričom krátko nato pokračoval nekompromisným vyhlásením ,,Koľkokrát si sľúbila sluhom, že im pomôžeš v kuchyni? Neurobila si tak ani raz! Tiež si nerob z huby ri*! Pardon za výraz.“

farma karin

V tej chvíli už bolo všetkým aktérom jasné, že najväčší milovník žien na farme to poriadne prehnal. Avšak už dávnejšie sa niektorí farmárski hrdinovia o temperamentnej plavovláske vyjadrovali dosť posmešne a vyčítali jej hlavne lenivosť, čo svedčí o tom, že sa Karin zrejme na statku zaujíma o úplne iné veci, ako je robota a tvrdá drina.

farma x karin

Zdroj: pluska.sk, TV markiza | Foto: Instagram