V tomto meste odhalili niečo, čo vám poriadne zdvihne tlak. Zoofili sem totiž jazdia doslova v húfoch, aby si mohli ukojiť svoje zvrátené potreby. Z tých detailov a fotiek vám príde zle.

Nechutný škandál sa prevalil v srbskom hlavnom meste Belehrad, kde si domáci zarábajú obzvlášť odporným spôsobom. Pravidelne sem totiž prichádzajú doslova zájazdy s turistami, ktorí sa tešia len na to, ako si u miestnych farmárov ukoja svoje zvrátené chúťky. Za približne 70 až 150 eur si môžu vybrať psy, kozy, ovce, mačky či kravy, ktoré použijú na uspokojenie se*uálnych potrieb. Za príplatok ďalších 50 eur im dovolia si celú ohavnosť aj natáčať na mobil alebo video. Do Srbska tak pravidelne pricestujú plné autobusy turistov prevažne z Nemecka, Holandska, Švédska a Veľkej Británie. Nedávno sa podarilo získať obzvlášť nechutné fotky, na ktorých je zneužívaný psík oblečený do dámskych siloniek a opätkových lodičiek. Čo je asi najviac zarážajúce, farmári, ktorí sa obchodu venujú, nevidia na svojom konaní absolútne nič zlé.

Proti neľudskému zachádzaniu s týmito úbohými tvormi bojuje skupina s názvom Leviathan, ktorej šéfuje Pavle Bihal. Ich prioritou je zatvorenie všetkých podobných fariem a starajú sa aj o zúbožené zvieratká, ktoré sa im dostanú do rúk. Aktuálne sa pokúšajú vyriešiť kauzu, v ktorej objavili obdobnú farmu priamo na byte: „Máme informácie o klube, ktorý sa nachádza v byte. V súčasnosti čakáme na potvrdenie lokality, aby sme to mohli nahlásiť polícii,“ vysvetľuje Bihal. Hoci majú pred sebou aktivisti ešte dlhú cestu, ľudia sú radi, že sa aspoň niekto zaujíma o osud zneužívaných zvierat.

Zdroj: mirror.co.uk | Foto: YouTube, Facebook