Jasmína Alagič, ktorú donedávna poznali len milovníčky módy, pôsobila predovšetkým v televízií FashionTV pre Česko a Slovensko. Pod krídla si ju zobrala Gabriela Drobová, ktorú oslovila na kástingu pre novú moderátorku s názvom Face of FashionTV!

 

Po jej pôsobení v piatej sérií speváckej šou Superstar sa ocitla na vrchole jej doterajšej slávy, čomu pridal aj odhalený vzťah s najznámejším slovenským raperom. Nová celebritná dvojica má prežívať najšťastnejšie obdobie v ich živote, čo však stále nedokáže prehltnúť množstvo neprajníkov.

Práve pre nich má Rytmus jasný odkaz: „Krásny život začína v momente, keď zo svojho života odstrihneš akéhokoľvek negatívneho človeka, neprajníka, hejtera alebo okolie, ktoré sa ti snaží nejak znechutiť tvoje šťastie.“ Celé vyjadrenie nájdete >>TU<<

O ich spoločné chvíľky sa neváhajú podeliť na sociálnych sieťach, kde nedávno pridali ďalšiu spoločnú fotografiu. „Celý život prázdniny, pekný víkend prajeme,“ dodal Patrik.

To však vyvolalo nechutnú drámu predovšetkým v dave českých neprajníkov, ktorí jeho novú lásku začali osočovať na sociálnych sieťach. Podľa nich je známa moderátorka čistá zlatokopka, ktorá „podľa Rytmusovych slov“ už nikdy nepôjde do práce a teda je s ním z jasného zámeru-pre peniaze.

Podľa nás ide však o nechutnú kritiku, ktorá vôbec nie je oprávnená. Jasmína sa čoskoro stane jednou z účinkujúcich v šou Tvoja tvár znie povedome, čo je predovšetkým časovo veľmi náročný projekt. Okrem toho je aktuálne na výslní jej moderátorskej kariéry, čo znamená, že Paťove publikované slová boli opäť nepochopené, čoho svedkami sme boli aj v minulosti, viac informácií nájdete >>>TU<<<

Foto: Archív Slovakwoman.sk, YouTube