Dcéry prezidentky Zuzany Čaputovej to nemajú vôbec ľahké. Rovnako ako ich známa mama aj ony sú často terčom krutých poznámok hejterov – mladšia Emma o to viac, že má na tvári výrazné znamienko. 

Sympatická Emma Čaputová sa popri štúdiu na bilingválnom gymnáziu stíha venovať i modelingu či brigádovať v kníhkupectve. To si však ľudia zaujatí voči jej osobe nevšímajú a radšej šíria nenávisť.

caputova

Obrázok, na ktorý upozornila speváčka Barbora Balúchová, je už naozaj hnus. ,,Žiaľ, je to pravda. Slovensko má prvý prípad nakazenia opičími kiahňami,“ znie urážlivý popis pri fotografii prezidentkinej dcéry, ktorý poriadne zamával i s Barborou.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Je úplne nepodstatné, či som volička našej pani prezidentky alebo nie, tu ide o rozmer ľudský. A viem, že dcéra našej pani prezidentky si z takýchto vecí asi hlavu nerobí, v čo dúfam, ale vy, čo ste tento obrázok vytvorili a čo ho zdieľate, len ukazujete svoju pravú tvár. Lebo je to naozaj preukázanie absolútneho ľudského dna,” odkázala autorovi a sympatizantom jeho diela populárna mamička.

Barborino vyjadrenie s Emminou fotografiou nájdete — TU —