Svetom otriasla ďalšia šokujúca a nechutná správa o zneužívaní neplnoletých dievčat. Táto téma čoraz viac rezonuje spoločnosťou, napriek tomu sa však nájdu mnohé krajiny, kde je zločin zvrhlíkov na malých deťoch považovaný za „tabu“, o ktorom sa nehovorí.

Zahraničný portál Daily Mail informoval o nechutnom prípade zneužívania malých detí kňazom slúžiacim v USA. K tomuto zvrátenému prípadu malo prísť v osemdesiatych rokoch, pričom po šokujúcej spovedi jedného z dievčat dnes vyplávali na povrch ďalšie informácie.

Muž vraj znásilňoval päť malých sestier, jedna z nich mala mať v tom čase len 18 mesiacov. K tejto zvárenosti lákal dievčatá spočiatku na sladkosti či iné darčeky. Počas takéhoto pravidelného se*uálneho aktu nútil malé dievčatá k niečomu otrasnému – museli sa pozerať na to, ako „svätý otec“ zneužíva ich 13-ročnú sestru Patty.

Nanešťastie, činy úchylného muža neboli nikdy súdne potrestané. Pred oficiálnym rozhodnutím kompetentných nečakane zomrel, avšak odvaha malej Patty prehovoriť o tomto traumatizujúcom zážitku nezostala bez väčšieho účelu – podarilo sa jej upozorniť na problém nachádzajúci sa po celom svete.

Slováci proti pedofilom

Tejto tematike sa našťastie začíname plne venovať aj v našich končinách. Zvrátené praktiky si na mušku zobrala odvážna redaktorka Kristína Kövešová, ktorej prednáška za účasti odborníkov s názvom Pedofili medzi nami môže varovať či otvoriť oči nielen rodičom, ale nám všetkým.

Foto: Instagram, Depositphotos.com l Zdroj: dailymail.co.uk