Celým svetom otriasa šokujúci prípad obzvlášť závažného se*uálneho prečinu. Už v apríli bol obľúbený americký zabávač a herec BILL COSBY (81) uznaný ako vinný za zdrogovanie a následné znásilnenie svojej bývalej priateľky. Podľa najnovších informácií však včera sudca predniesol nemilosrdný rozsudok!

Spravodlivosť platí pre všetkých rovnako, a tak sa aj celebrity môžu dostať za svoje činy do väzenia. Tento prípad je nanajvýš nechutný i preto, že Cosbyho obvinilo zo se*uálneho zneužívania viac ako 50 žien. Jeho právnici sa celé mesiace všemožne snažili vyhnúť najhoršiemu trestu a odvolávali sa na hercovo podlomené zdravie. Ani tieto fakty však sudcu neobmäkčili – niekdajší miláčik divákov si bude za mrežami odpykávať trest vo výške 3 až 10 rokov. Šokujúcou informáciou je, že podľa svedkov sa vraj po vyhlásení rozsudku deviant vôbec netváril previnilo, ba dokonca niektorí ho videli sa usmievať.

bill cosby usmev

SHOW BILLA COSBYHO

Úspešného amerického herca poznáme hlavne vďaka jeho životnej role v rodinnom komediálnom sitcome s názvom SHOW BILLA COSBYHO, ktorý dlhé roky zabával divákov po celom svete. V tomto seriáli si samotný Cosby zahral vzorného a milujúceho otecka veľkej rodiny a presne takto ho mala väčšina ľudí uloženého v pamäti. Nuž, niekedy je skutočný charakter hercov na míle vzdialený od ich seriálových alebo filmových postáv.

Zdroj: nytimes.com | Foto/video: Instagram