Nenávisti je na internete viac než dosť. Človek by však nikdy nepovedal, že aj tak milá a prirodzene krásna žena, akou je influencerka Soňa Skoncová, si môže nájsť vo svojej schránke uštipačné odkazy.

Soňa Skoncová sa preslávila ako modelka, ktorá v roku 2009 dokonca súťažila o titul Miss Slovensko. Rodáčka z Prievidze neskôr zakotvila aj v TV JOJ, kde moderovala magazín Top Star, pričom prirodzenou cestou sa z nej stala i úspešná influencerka.

Posledné roky si brunetka na svoj Instagram pritiahla nemálo mamičiek, keďže ona sama vychováva dvoch drobčekov – 2-ročného Robka a 5-mesačnú Elizku. Pre ženy je tak veľkou inšpiráciou v rôznych smeroch. Ukazuje im svoj bežný život bez prikrášlenia, ale i to, že aj pri rodinných povinnostiach sa dá vyzerať skvele.

Nedávno moderátorka zazdieľala foto modelky Leonie Hanne v dychberúcej ružovej róbe, pri ktorej sa jej rozžiarili očičká. Od neznámej sledovateľky sa jej však dostalo šokujúcej reakcie. ,,Ale musíš schudnúť, Sonička, aspoň 10 kg…“ neodpustila si nemiestnu poznámku. Po jej absurdnom konštatovaní Soňa ženám odkázala, aby sme k sebe boli milšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/sonaskoncova