Zuzana Plačková sa radí medzi šťastlivcov, ktorí žijú svoj sen a dokážu sa uživiť aj vďaka sociálnym sieťam, kde denno-denne prezentujú pred tisíckami fanúšikov či práve naopak – hejterov svoje súkromie.

Z kritiky, ktorá je častokrát neoprávnená, si zrejme známa tvár z hotela Paradise po rokoch pôsobenia v šoubiznise ťažkú hlavu nerobí. Nedávno sa však pochválila fotkou topánok, po ktorých už dlho túžila. Samozrejme, nechýbal ani jej obľúbený Moët, na ktorý má prostoreká playmate skrátka slabosť.

Zrazu ale prišiel náklad, aký nečakala ani samotná Zuzana. Jeden zo sledujúcich ju zvozil za to, že si nekupuje DOSTATOČNE DRAHÉ šampanské. „Sa chváliš šampanským za 40eur? To vážne? Veď „ty zarábaš viac ako ktokoľvek iný na Slovensku“, tak prečo si nekúpiš Dom Pérignon? Hmmm, asi preto, že dať za flašu 300 eur je pre teba moc,“ zneli jeho slová, na ktoré sa Zuzana rozhodla okamžite zareagovať.

Asi preto, že je hnusný? Mám doma 2 svietiace a skôr ho mám na výstavu ako na pitie, a keď sleduješ môj profil, tak by si vedel, že ja biely moet zbožňujem ☺?,“ obraňovala sa, avšak neskôr zvolila lepšiu taktiku. Na odvážneho Slováka zaútočila faktom, že ide len o umelo vytvorený profil, cez ktorý ju chcel napadnúť. Vtom sa pod zverejnenou fotkou strhla vojna, ktorú neuvidíte ani v kvalitnom americkom filme.

https://www.instagram.com/p/Bk52B5sld7y/?taken-by=queen.plackova

Foto: Instagram