Hustá atsmosféra vo FARME X sa každým dňom stále viac vyostruje. Včera sme na farmárskom statku videli ďalší konflikt, ktorý sa odohral medzi účastníkmi Karin a Jurajom a ich oponentmi v zložení Táňa, Miša, Peter a Dominik. Práve spomenutá Karin však prekvapila ostatných súťažiacich niečím, čo by od nej nikto nečakal.

Nasledujúce ráno po hádke sa Karin nečakane objavila v tábore chudobných, kde sa odrazu hrala na neviniatko. Všetkým zainteresovaným sa ospravedlnila slovami, kde nechýbali ani vulgárne pomenovania. „Chcela by som sa vám ospravedlniť za moje správanie k vám. Som strašne šťastná, že sme mali možnosť sa vymeniť, aby som vedela, aké k***y mám vedľa seba!“

karin farma x markiza

Čo je za jej neobvyklým správaním, zatiaľ nie je ostatným hráčom úplne jasné. Dominik označil jej ospravedlnenie za pokus zamiešať karty v hre a zmeniť postupne strany. No Karin sa obhajuje tým, že svoje slová vraj myslela úprimne a urobila to všetko len preto, aby sa cítila kľudnejšie. Či je to naozaj pravda, to sa zrejme dozvieme až v nasledujúcich častiach, ktoré možno odhalia blondínkine tajné zámery.

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram